Flip book element

Täisklaaspiirded

Täisklaaspiire on kaasaegse arhitektuuri asendamatu element. Sellistest konstruktsioonidest saab püsiv arhitektuurielement, tänu millele maksimeeritakse hoone arhitektuurse keha tajumist loodusliku valguse kasutamise ja keskkonnaga kontakti säilitamise kaudu. Klaaspiirded annavad disainile piiramatu vabaduse.

Täisklaaspiired suurendavad kasutajate mugavust ja suurendavad vara väärtust

Täisklaasist piirded on terved klaasiribad, mis pole millegagi jagatud ja millel on lisaks struktuurne funktsioon, kuna need kannavad suuri koormusi. Seetõttu võib klaasikinnitus olla peaaegu nähtamatu.

Täisklaaspiirded võimaldavad rakendada laia valikut lahendusi, mis on kohandatud vastavalt investori ja disaineri individuaalsele stiilile.

 

KLAASIST BALUSTRAADI KÄEPIDEMED

Pakume ümmargusi ja ristkülikukujuliseiroostevabaterasest ja alumiiniumist käsipuid. Käepidemed on saadaval harjatud või poleeritud viimistlusega ja värvitud RAL kataloogi järgi. Meie käsipuude eeliseks on nende suurem jäikus ja parem vastupidavus mehaanilistele kahjustustele.

 

glassmet piirete süsteem

Neid saab paigaldada nii otse rõduplaadile kui ka rõduplaadi esiküljele. Süsteem on kiire, lihtne Meie klaasi paigaldamise meetod säästab paigaldusaega ja montaažitööd on puhtad. Klaaspaneelidel ei ole mingit täiendavat töötlemist aukude kujul, mis suurendab klaasi tugevust ja säästab tootmise ja kokkupaneku aega. Selliseid klaase saab palju kiiremini vahetada, ilma et oleks vaja kogu konstruktsiooni lahti võtta.

Kategooria:
Loe edasi

Rõduklaasid

RÕDU klaasSÜSTEEM

Mitmepereelamutes elavad elanikud hindavad ja soovivad rõdupinda üha enam. Korralikult korraldatud rõdu võimaldab puhata ja puhata värskes õhus korterist lahkumata.

Terrasside ja rõdude korpused on aastast aastasse populaarsemad. Tundub, et need mõjutavad sellises ümbruses viibimise mugavust positiivselt. Rõduklaasid kaitsevad nii kahjulike ilmastikutingimuste kui ka soovimatute naabri pilkude eest. Terrassil ja rõdul on positiivne mõju püsiva temperatuuri hoidmisele kodudes ja korterites, kuna need takistavad soojuskadu. Lisaks on see ideaalne lahendus neile, kes soovivad rõdule mõned lilled istutada.

KLAASITUD RÕDU RAAMI- JA RAAMITA SÜSTEEMIDE NÄITE

RAAMITA RÕDUKLAASID

Raamita rõduklaasid on tänapäevased süsteemid, mis põhinevad alumiiniumsiinidel ja karastatud klaasil. Karastatud klaas on ilmastikutingimustele väga vastupidav ja selle purunemine ei ohusta möödujaid.

Raamideta rõduümbrise süsteem võimaldab aknaid paigutada nii, et need moodustaksid täiesti nähtamatu ja ühtlase pinna – rõdufassaadi. Soojatel ja päikeselistel päevadel võimaldab see aga kõik klaaspaneelid kokku pakkida, nii et saate hõlbustada õhu vaba liikumist.

Rõdu raamita süsteemiga sulgemine on praktiline kate, mis ei sega hoone arhitektuuri. Selle vorm annab kõrgema kasutusstandardi ning kaasaegse ja esteetilise kujunduse.

Raamita rõduümbrised – süsteemi spetsifikatsioonid

 • Suured mõõtmed: ülalt riputatud lükandaken maksimaalse kõrgusega 2700 mm
 • Karastatud klaasitäide (6, 8 või 10 mm) tagab akende kõrgeima kaitse
 • Ral või Decoral pulbriga kaetud profiilid
 • Üles riputatud ja libisev süsteem tagab akende lihtsa puhastamise ja võimaldab katte täielikult avada
 • Rõdu fassaadi tänapäevane külgetõmme
 • Kõrge kvaliteet ja ohutus

RAAMIga RÕDUklaasid

Raamiga rõduklaasid  on libisevad süsteemid. Lükandaknad on valmistatud alumiiniumprofiilidest, mis võimaldavad kasutada erinevat tüüpi aknaklaase. Aknad libistavad mõlemat suunda ja see on roostevabade laagrite kasutamise tõttu väga lihtne. Spetsiaalsed kinnitusdetailid takistavad ilmastiku või volitamata juurdepääsu tõttu akende automaatset avamist väljastpoolt. See on ka lisakaitse, kui lapsed rõdul mängivad.

Raamiga rõduklaasi süsteem, mis kaitseb tuule või vihma eest; ometi saavad nad ka rõdu ventileerida. Rõdu korpus on loodud säästma kütmist, samal ajal kui aknad ise hoiavad talvel temperatuuri peaaegu alati üle 0 ° C.

Kerge süsteem võimaldab luua ka püsivaid raami struktuure, mis täiendavad rõdu ja piiravat struktuuri suurepäraselt. Selle tulemusena pakume rõdu töötlemiseks täielikku komplekti, olenemata ehituse etapist.

Ohutus, kvaliteet ja mõistlik hind muudavad need ümbrised üha populaarsemaks.

Raamiga rõduümbris – Copali rõduklaasisüsteemi spetsifikatsioonid:

 • Lükandelementide suured maksimaalsed mõõtmed, sõltuvalt rakendatud täidisest – laius kuni 1400 mm ja kõrgus kuni 2700
 • Erinevad täidised, nt  karastatud klaas, paksusega, lamineeritud klaas või klaasakett
 • Anodeeritud või värvitud konstruktsioonid tavapakkumises – ilusad korrosiooni eest kaitstud struktuurid.
 • Meie süsteemides olevaid lükandaknaid on lihtne lahti võtta. Saate aknaraami juhtribalt välja võtta, et see puhastada ja sama lihtsa käiguga uuesti kokku panna.
 • Teil on võimalus ühendada juhtvardad keerukalt ja väga täpselt, mis võimaldab teil luua määramata pikkusega korpusi ja hõlbustab oluliselt suuremate konstruktsioonide transportimist

Pakume oma klientidele (ettevõtetele) 3 tüüpi raami ja raamita rõdukarbisüsteeme:

 • Täispikad profiilid ja komponendid pakendites nende enda tootmiseks. Saage iseseisvaks ja tehke kõik ise kohapeal, pakkudes oma klientidele lühikest valmimisaega ja mõistlikke hindu vastavalt teie enda tootmisvõimalustele.
 • Pooltooted lõigatakse suuruse järgi ja pakitakse kompaktsetesse pakenditesse ning valmistatakse ette klaasimiseks, monteerimiseks ja kohapeal paigaldamiseks.
 • Klaasiga valmistooted lihtsaks kohapeal monteerimiseks.
Kategooria:
Loe edasi

Klaasist varikatused

Klaasist varikatused on ideaalne lahendus paljudele hoonetele. Klaas tagab nende äärmiselt legantse välimuse ja on samas äärmiselt praktiline lahendus. Paljud inimesed seostavad neid kindlasti peamiselt avalike asutuste, büroohoonete või ettevõtte peakorteritega. Klaaskatused täidavad täiuslikult varikatuse rolli . Samuti saate need kinnitada ka oma kodu välisukse, terrassi või rõdu kohale. Sõltumata nende paigutusest annavad nad tunnistust teie heast maitsest ja praktilisusest.

Miks valida meie klaasist varikatused?
Hinna tõttu muutuvad klaasist varikatused üha populaarsemaks. Need sobivad ideaalselt peaaegu iga välisuksega. Kontor, pood või kodu näeb sellise katusega välja moodne ja elegantne . Kasutatav materjal, st klaas annab katustele vajaliku kerguse . Need ei koorma kogu struktuuri visuaalselt ja lisavad sellele delikaatsust. Nad ei moonuta olemasolevat arhitektuuri, sest see on peen lisand, mis ei suru oma stiili.

Milline lahendus valida?
Teil on valida mitmete võimaluste vahel. Võite valida valmis lahenduse või küsida meilt üksikprojekti. Tootjana suudame oma tooteid vastavalt teie vajadustele kohandada. Oleme avatud koostööle ja teie ettepanekutele. Kui aga tunnete huvi mõne standardi vastu, soovitame meie valmislahendusi, mida paljud kliendid on juba testinud.

Mis tüüpi klaasist varikatused on?
Meie pakkumine sisaldab varrega katuseid,i kanali profiiliga katuseid või konsoolvarikatused. Tänu sellele on teil valikuvabadus ja saate kasutada monteerimissüsteemi, mis sobib kõige paremini antud hoonele. Kõik need süsteemid pakuvad täiendavaid võimalusi, mis tähendab, et saate oma tellimust veelgi kohandada.

Materjalide kõrgeim kvaliteet
Soovime, et meie tooted teeniksid teile aastaid. Seetõttu kasutame ainult kürge kvaliteediga materjale.. Roostevabast terasest elementidega karastatud klaasist katused on kombinatsioon, mis tagab tugevuse ja vastupidavuse. Valides meie klaasist varikatused, võite olla kindel, et saate lahenduse parima hinnaga.

Kategooria:
Loe edasi

Klaasvaheseinad

See klaasimissüsteem sobib suurepäraselt kaasaegsetesse äri- ja kontoriruumidesse. Kodudes saab seda kasutada kaasaegse tööstusliku kujundusega ruumijagajana.

 1. Ühe- või topeltklaasiga seinad pole lihtsalt stiilne klaasist vahesein, see on ka ökonoomne lahendus teie töökeskkonnale.
 2. See on ainus süsteem, mis võimaldab klaaspaneele paigaldada horisontaalselt kohtadesse, kus sissepääs on liiga väike, et mahutada suuri klaaspaneele.
 3. Alumiiniumprofiilid võimaldavad kohandatud terasest vaheseina välimust kopeerida oluliselt madalama hinna ja hõlpsama paigaldusprotsessiga. See disain sobib eriti hästi kaasaegsesse ja tööstuslikku kontorikujundusega.
Kategooria:
Loe edasi

Cintro

Cintro katusesüsteem

Elegantselt kumer katus

Cintro on katusesüsteem, mis on äärmiselt sobilik kaarekujuliste laiuste jaoks, näiteks jalgteede, auto varjualuste või isegi teie maja laienduste katmiseks. Süsteem on välja töötatud eriti arhitektuurse lahendusena painutatud või kaarekatustele. Kasutusvõimalusi on palju ja need võivad hõlmata isegi kergeid katuseid.
Cintro disain annab katusele elegantse ja sujuva viimistluse.

Süsteem on võimeline hõlmama mitmesuguseid klaasimistüüpe, sealhulgas lamineeritud klaasist, akrüülist ja polükarbonaadist lehti. Sellisena on Cintro ideaalne süsteem rakenduste jaoks, kus on vaja rikkalikku päevavalgust.

Kategooria:
Loe edasi

PR 100

Paralleelkatus 100

Väliskatus

Parallel Roof 100 on isoleerimata katusesüsteem, mis sobib talveaedadesse, terrassikatetesse või auto varjualustesse. PR 100 süsteem võib pakkuda korrektset seadistust, et täita isegi kõrgendatud konstruktsiooninõuded. See seadistus sõltub ehitusnõuetest, näiteks lumekoormuste ja oma kaalu kandmisest, ilma terasest tugevdusi kasutamata.

Kategooria:
Loe edasi

TR 200

Termokatus 200

Nautige päikest

Thermo Roof 200 on termiliselt isoleeritud talveaiasüsteem, mis pakub laia valikut katusekonfiguratsioone. Sõltuvalt talveaia kujundusest saab katuse struktuuri optimeerida, et see vastaks teie vajadustele ideaalselt. Katusekonstruktsiooni sisemus on minimalistliku välimusega. Rennid on aga kolmes variandis, mis sobivad teie stiiliga ideaalselt; Renessanss, funktsionaalne ja ellips.

Lisaks võimaldab talveaia süsteem integreerida ventilatsiooniks mõeldud katuseavasid, mida saab soovi korral elektriliselt juhtida. Soojusvajadusi arvestades on süsteemi ainulaadne klaaside kontseptsioon ideaalne kolmekordse klaaspaketi jaoks. TR 200 pakub sarikaid, mis mitte ainult ei talu kolmekordse klaasi raskust, vaid taluvad ka lumekoormuse raskust.

Selle katuselahenduse soojusisolatsioon koos akende, uste või isegi lükand- ja voldikuste sujuva integreerimisega muudab TR 200 teie maja ideaalseks pikenduseks.

Kategooria:
Loe edasi

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.